23 May 2016
Mayıs 23, 2016

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Evden eve nakliye işlemlerinde profesyonel ve kaliteli nakliye firması arıyorsanız Esenyurt evden eve nakliyat firması size sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Profesyonel çalışma ekipleri, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri ve uygun fiyatlı nakliye taşımacılığı ile aradığınız tüm kriterleri tek bir noktada bulabilirsiniz.

Merter Ambalajlı ve Sigortalı Nakliyat

Esenyurt evden eve nakliyat firması tamamen eşyaların kırılmaması üzerine bir çözüm yolu sunmaktadır. Eşyaların streç ile veya battaniye ile sarılması yerine Avrupa standartlarında üretilen ve dünyadaki nakliye hizmetlerinde kullanılan özel ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Bu malzemeler eşyaların darbelere karşı en iyi şekilde korunmasını ve hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlamaktadır.

Mobilyaların ve tesisata bağlı olarak çalışan tüm eşyaların sökülmesinden kurulumuna kadar geçen aşamada ise taşıma elamanları değil işinin ehli marangozlar ve tesisat ustaları hizmet vermektedir. Bu sayede de eşyalar profesyonel ellerde montajı ve de montesi yapılarak eşyanın montajdan kaynaklanan sorunları ortadan kaldırılmaktadır.

Merter Asansörlü Evden Eve Nakliye

Birçok farklı kalite standardı bulunan ve en iyi hizmetleri sunacak olan Esenyurt evden eve nakliyat firması taşınacak olan her eşyayı sigortalar ve eşyaların herhangi bir nedenden dolayı zarar görmesi halinde eşyanın ilk bedelini ödeyerek sizlerin mağdur olmasının önüne geçer.

Birbirinden farklı boylarda ve ebatlarda kamyonlar ile kaliteli ambalaj ve sigortalama işlemleri ile hizmet verecek olan Esenyurt evden eve nakliyat http://adresimnakliyat.com/esenyurt-evden-eve-nakliyat/ firması sizlere en iyi nakliye çözümleri en uygun fiyatlar ile sunacaktır.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir